1. Květen

Soutěž s Tour de France

Hraniční pásmo Belgie a Francie a Tour de France 2015. 4. etapa vedoucí ze Seraingu (Bel) do Cambrai (Fra) měří 223,5km a závodníky musejí překonat sedm dlážděných sektorů.

Pro mnoho závodníků obávaná etapa. Vždyť v roce 2014 podobná etapa výrazně zamíchala pořadím, značnou ztrátu nabral např. Alberto Contador, Chris Froome v ní dokonce odstoupil ze závodu. Byli jsme ale také svědky úžasného představení Vincenza Nibaliho, který si i v náročných podmínkách počínal jako zkušený klasikář. Vítězství slavil někdejší cyklokrosový Mistr Světa Lars Boom.

Díky dešti a blátu to mohl být zároveň napínavý souboj dvou někdejších cyklokrosových soupeřů Larse Booma a Zdeňka Štybara. Jenže nebyl. Zdeněk se tehdy totiž ještě nevešel do nominace týmu Omega Pharma-Quick Step pro Tour de France. Letos je Zdeněk Štybar na startu a jistě se právě na tuto etapu moc těší. A my mu moc a moc budeme držet palce.

Zároveň jsme pro Vás připravili malou soutěž. Tipněte si vítěze dlážděné 4.etapy Tour de France 2015 a vyhrajte suvenýry Pavé Tour. První tři soutěžící se správným tipem jména vítěze obdrží tyto ceny:

  1. triko, bidon a náramek Pavé Tour
  2. triko a náramek Pavé Tour
  3. bidon a náramek pavé Tour

Své tipy napište do úterý 7. července do 14hod. na email: info@prologbike.cz

www.letour.fr

Kontakty

Radek Beneš
Ředitel závodu, vedoucí trati
Tel.: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Martin Skála
Registrace, partneři, web
Tel.: 777 034 600
Email: info@prologbike.cz

zdravotní pojištění pro zdravotně postižené http://blog.aukro.cz/cialis.html John hay věda a lékařství