1. Květen

ROAD CUP

Vážení přátelé cyklistiky,

máme za sebou úspěšně 1. ročník seriálu silničních závodů pro amatérské cyklisty – RoadCup 2018. Zúčastnilo se jej téměř 2000 závodníků a závody přilákaly spousty diváků od Tater, přes Beskydy, Krkonoše po Krušné hory.

RoadCup se nám nicméně do příštího roku rozroste, série RoadRace o tři závody – Dukovanské okruhy, Author Král Šumavy a Tour de Brdy. Série RoadMarathon o nejdelší trasu závodu Author Král Šumavy.

Tím pádem se budou do bodování RoadMarathonu započítávat body ze čtyř vybraných závodů v případě absence dvou z nich, v případě startu na všech šesti závodech budou škrtnuty vaše dvě nejhorší umístění. Stejně tak se vám budou počítat body do celkového hodnocení RoadRace z osmi závodů, tedy můžete tři vynechat nebo vám budou škrtnuty tři nejhorší výsledky. Celkové průběžné hodnocení naleznete níže na této stránce. Tři nejlepší muži a ženy z každé série budou vyhlášeni na mezinárodním veletrhu FOR Bikes v březnu 2020 a zároveň tak bude odstartován RoadCup 2020.

Upozornění k průběžným výsledkům:

Výsledky z jednotlivých závodů se zpracovávají ručně dle dat od pořadatelů a jednotlivých časoměřičů (časy na maratonech měří různé firmy). Při zpracování výsledků záleží i na diakritice (čárka, háček) a jejich zpracování do jednotlivých pozic (buněk). Ne vždy se podaří tyto nepřesnosti odstranit. Pokud je nějaký výsledek, jméno, příjmení a jiné zaznamenán chybně (sami víte, kde jste byli na závodech a ve výsledcích můžete být místo součtového výsledku vedeni dvakrát) nebo jste byli přehlédnuti, zašlete prosím upozornění na e-mail: simona.davidkova@roadcycling.cz.

Přejeme vám hodně krásných zážitků a skvělých sportovních výkonů!

Tým RoadCycling.cz

Kontakty

Radek Beneš
Ředitel závodu, vedoucí trati
Tel.: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Martin Skála
Registrace, partneři, web
Tel.: 777 034 600
Email: info@prologbike.cz

zdravotní pojištění pro zdravotně postižené http://blog.aukro.cz/cialis.html John hay věda a lékařství