1. Květen

Patria Finance

Provozovatelem portálu Patria.cz je společnost Patria Finance, a.s. „Patria“ byla založena v roce 1994 jako první investiční banka v České republice. Patria je členem skupiny ČSOB a KBC Group, která patří mezi největší a nejsilnější finanční skupiny v Evropě. Jediným akcionářem Patrie je Československá obchodní banka, a.s.

Naše vize

www.patria.cz je investiční portál, který poskytuje aktuální informační zpravodajství, originální data a profesionální poradenství zaměřené na domácí a zahraniční kapitálové trhy.

Hlavním cílem investičního portálu je zprostředkovat svým klientům realizaci jejich investičních rozhodnutí (online transakcí) a v neposlední řadě zvýšení znalostí klientů o investičních příležitostech.

www.patria.cz poskytuje pod značkou Patria Plus / Investor Plus exkluzivní placený informační a analytický servis pro firmy a investory. Mezi doplňkové placené služby patří Data Export, Web Solution a Analýzy Plus.

Volně přístupný obsah

Volně přístupné stránky reprezentují 80 % obsahu investičního portálu Patria.cz. Naleznete zde především ekonomické zpravodajství, data a informace zahrnující makroekonomiku, události na domácích a světových kapitálových trzích.

Stránky pod bezplatnou registrací zpřístupní uživateli specializované služby a informace jako například reálné ceny akciových titulů Burzy cenných papírů Praha, zakládání cvičných akciových portfolií nebo vytvoření „vlastních“ webových stránek – Moje Patria. Objednejte si také doručování zpráv do vaší e-mailové schránky!

Nabídku bezplatných registrovaných služeb naleznete zde.

Exkluzivní placený obsah

Placený obsah je přístupný po řádné registraci a platbě pod záložkou Patria Plus / Investor Plus. Je určen podnikům i individuálním investorům se zájmem o aktivní správu svých finančních prostředků a nadstandardní produkty a služby. Patria Plus / Investor Plus je koncipována jako cenově dostupný produkt s vysokou přidanou hodnotou, který klientům jednoduše řečeno zefektivňuje práci, šetří peníze a usnadňuje investiční rozhodování a vyjednávání s obchodními partnery a konkurencí.

Patria Plus – komplexní řešení pro podniky: Nabízí finanční řešení pro malé, střední i velké podniky. Specializuje se na podnikové finance a treasury oddělení. Je vítaným pomocníkem při řízení peněžních toků ve společnosti, při oceňování investičních příležitostí a při správě finančních aktiv obecně. Investor Plus – pro investory: Je pomocníkem při výběru a načasování investice. Službu využijí soukromí i institucionální investoři. Základem Investor Plus je analytický servis, finanční zpravodajství, mobilní služby a online data. Data Export: Export online dat ve formátu požadovaném uživatelem. Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům našich klientů na personalizovanou dodávku informací určených k dalšímu zpracování. Corporate Web Solution: Zdroj finančních dat a informací pro internetové a intranetové stránky společností. Analýzy Plus: Analýzy na míru ve formátu požadovaném klientem. Ceny jedné roční licence se pohybují od 5 do 30 tisíc Kč – podrobné informace naleznete ZDE. Nabízené služby je možné objednat na 14denní zkušební období – zdarma.

Kontakty

Radek Beneš
Ředitel závodu, vedoucí trati
Tel.: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Martin Skála
Registrace, partneři, web
Tel.: 777 034 600
Email: info@prologbike.cz

zdravotní pojištění pro zdravotně postižené http://blog.aukro.cz/cialis.html John hay věda a lékařství