1. Květen

Tombola 2016 hraje všemi barvami

Před časem jsme avizovali, že kromě věcného ohodnocení těch nejlepších kostkových klasikářů se můžete těšit také na závodnickou tombolu.

A aby nezůstalo pouze této polosuché informace, seznámíme vás s některými zajímavými cajky, pro které si do Milovic v neděli jednoduše musíte přijet!

Takže, jdeme na to.....

Fenomém doby. Tablet. Není třeba představovat o co sejedná, jistě jej většina z vás vlastní a využívá. Může se ale stát, že tenhle je o dost lepší než to, co leštíte svými prsty. Takže byste si měli brousit zuby právě na tuhle věcičku. Tablet VODAFONE Smart Tab 4G pro vás připravila prodejna Vodafone OC Bondy Mladá Boleslav.

Mezi cenami najdete přilbu GIANT RIVET. Ano, je to přesně ten škopek, ve kterém si v roce 2015 dojel John Degenkolb pro svůj triumf na Paříž- Roubaix a sakra něco znamená. Tuto nádhernou cenu pro vás připravil dovozce značky GIANT/LIV do ČR.

Pokud potřebujete trénovat a venku to prostě nejde, většina nás sedne doma na trenažer. Že je to nuda? Souhlas. S muzikou v uších to ale ubíhá o 100% lépe. Jenže co když zrovna zbytek domácího osazenstva s vámi nesdílí vášeň pro stejný žánr nebo chce prostě klid? Prože vás doma mají všichni ráci, hukot válců jistě tolerují, ale na tu muziku tu máme jedno skvělé řešení. Profesionální sluchátka AUDIO-TECHNICA ATH-M30×, které používají i špičkoví zvukaři a technici. Cenu do tomboly věnovala firma PRO MUSIC, s.r.o.

Vy všichni, co máte rádi svoje kolo v pucu a ještě k tomu vás teda zajímá, čím že ošetřuje svůj materiál většina světových profi týmů, pak jediná značka, kterou můžete vzít na milost je růžová magie od MUC-OFF. A zde se vám nabízí sakra dobře vybavená sada Bike Care Essentials Kit, kterou vás omámí dovozce zmíněné značky, firma HALBICH, s.r.o.

Kdo by nepotřeboval cyklo batoh? Velikost tak akorát, spousta vychytávek, poutek kapsiček, prostor pro vodní vak atd. Tak toto vše dostáváte s batohem TUFO. Ten šťastlivec, který bude vylosován si v tomto batůžku odnese i nějakou tu pneumatiku věhlasného tuzemského výrobce galusek, plášťů, tmelů a dalšího příslušenství. Pro ty, kdo to ještě nezaregistrovali, tak TUFO rozšířilo nabídku o silniční pneu v šířce 25mm bez kterých se v žádném případě neobejdete nejen na Pavé Tour v Milovicích, můžeme vám slíbit, že tyhle gumy už na našich silnicích nesundáte. Mimochodem, i Jirka Ježek vozí TUFO......

Čeká tě start tvého důležitého závodu a potřebuješ zaručenou energii? Musíš se pak ale dostat zpátky do hry? Máš to za sebou a je třeba být opět čerstvý? Pokud jsi dosáhl všeho tak zůstaň v pohodě, protože tohle všechno najdeš u značky BINA. Že už jste tohle slovo, nebo jméno někde slyšeli? My taky......

Pro mnoho z nás je Peklo Severu klasika všech klasik vrcholem sezony. Tím nejdůležitější co se za celou sezonu v silniční cyklistice děje. Neuvěřitelná dramata, divoké jarní počasí, množství pádů, ale především drsné dlážděné sektory. Komu se na oválu v Roubaix podaří vítězně zvednout ruce nad hlavu, vstupuje do klubu a stává se nezapomenutelným. Kdo to dokáže zopakovat, stává se nesmrtelným. Jak to bylo od začátku, kuriozity které přinesla historie závodu, co k Roubaix řekli přímí účastníci. To vše a mnohem víc servírují redaktoři časopisů 53×11 a Velo v publikaci s jediným možným názvem Paříž-Roubaix. Cenu do soutěže pak poskytla firma Prologshop.cz

Kontakty

Radek Beneš
Ředitel závodu, vedoucí trati
Tel.: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Martin Skála
Registrace, partneři, web
Tel.: 777 034 600
Email: info@prologbike.cz

zdravotní pojištění pro zdravotně postižené http://blog.aukro.cz/cialis.html John hay věda a lékařství