1. Květen

Štyby třetí ve třetí etapě na Tirreno-Adriatico

Skvělým 3.místem se blýskl Zdeněk Štybar v dojezdu 3. etapy na Tirreno-Adriatico a opět tím poukázal na svojí skvělou formu. Zdeněk se prosadil v napínavém a technicky náročném spurterském dojezdu.

Pořadí na pódiu bylo jako vystřižené z nějaké jednorázové klasiky. Vítězství totiž slavil Greg van Avermaet (BMC Racing) a na 2. místě skončil Peter Sagan (Tinkoff-Saxo). Kluci tak Zdeňkovi trochu oplatili nedávné Strade Bianche. Ale co, skutečný šampion přece musí umět občas něco obětovat soupěřům :-)

Další naši závodníci dojeli 20. Leopold Köng (Team Sky) a 43. Roman Kreuziger (Tnkoff-Saxo).

Zdeněk Štybar:
„Já v tom sprintu udělal malou chybu a stála mě lepší umístění, ale s třetí příčkou i kondicí musím být spokojen,“ řekl na svém webu Štybar po etapě a pochvaloval si práci kolegů. „Kluci mě tam v závěru dovezli na skvělé pozici, hlavně Renshaw odvedl neskutečnou práci. Už vím, proč je vždycky posledním členem vlaku před nejrychlejšími muži světa,“ dodal český cyklista a opřel se do týmu Movistar, který i dnes vezl díky Malorimu dres lídra. „Ještě tady nešlápli ani metr, což nechápu.“

Greg van Avermaet:
„Mám velkou radost, že to tady vyšlo. Už 200 metrů před cílem jsem byl na čele, byl to dlouhý sprint, ale vyšlo to,“ radoval se z prvního vítězství sezóny. „Když jsem se před závodem díval na etapy Tirrena, věděl jsem, že mi třetí a čtvrtá budou hodně vyhovovat. Je skvělé, že jsem vyhrál hned tu první z nich,“ dodal.

Výsledky 3. etpapy

Zdroje:
www.zdenekstybar.com

www.supercycling.cz

Kontakty

Radek Beneš
Ředitel závodu, vedoucí trati
Tel.: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Martin Skála
Registrace, partneři, web
Tel.: 777 034 600
Email: info@prologbike.cz

zdravotní pojištění pro zdravotně postižené http://blog.aukro.cz/cialis.html John hay věda a lékařství