1. Květen

Geraint Thomas vítězí na E3 Harelbeke, Zdeněk Štybar na pódiu

Další klasika a další Štybyho skvělé představení. Vítězství sice tentokrát slavil brit Geraint Thomas (Sky), ale pódium v E3 Harelbeke se počítá. Třetí místo bral v hromadném dojezdu Matteo Trentin (Etixx-Quick Step).

Zdeněk byl v úniku s Peterem Saganem a Geraithem Thomasem. Trojice spolupracovala a udržovala si nadějný náskok 30–40 vteřin před pelotonem. Cca 4 km před cílem nastoupil Geraint Thomas, právě v okamžiku, kdy byl Zdeněk Štybar na třetí pozici. Perfektně odhadl, že Peter Sagan neměl úplně svůj den a než tomu Zdeněk uvěřil, měl brit dostatečný náskok, aby se nenechal dojet.

Petera Sagana nakonec pohltilo hlavní pole a skončil na 30. místě a nezopakuje si tak svůj legendární štípanec na pódiu. Možná, že praktiky šéfa Olega Tinkoffa nejsou úplně to nejlepší na psychiku jezdců stáje Tinkoff-Saxo a podepisují se i na jejich výkonech. Kdo ví.....

Štyby si ale každopádně připsal krásné 2. místo, i když je dle svých slov z výsledku trochu zklamaný. Nahlas si ale říká o pozici jasného lídra pro Flandry a Roubaix.

www.e3-harelbeke.be

www.supercycling.cz

www.zdenekstybar.com

Kontakty

Radek Beneš
Ředitel závodu, vedoucí trati
Tel.: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Martin Skála
Registrace, partneři, web
Tel.: 777 034 600
Email: info@prologbike.cz

zdravotní pojištění pro zdravotně postižené http://blog.aukro.cz/cialis.html John hay věda a lékařství